• +90 228 212 61 00

Tekkiriş Tavan Vinçleri Periyodik Bakım ve Montaj Hizmeti

  • 21.09.2021

Tekkiriş Tavan Vinçleri; vince cereyan getirme hol boyunun uzun olduğu işletmelerde kullanılır. Sakarya Mekatronik olarak vinç periyodik bakımı ve montaj hizmeti sağlamaktayız. En kullanışlı ve en verimli vinç sistemleri Tekkiriş Tavan Vinçleridir. Tekkirişli Tavan Vinç bakımı için Sakarya Mekatronik Vinç Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.


Tekkiriş Tavan Vinçleri

Kapalı bara sistem ….( MOBİLİS FELS ) 40-200 Amper ….( MOBİLİS ELİTE ) 315-630 Amper ….( MOBİLİS MOVİT ) Mobılıs Elite bara dünyanın kabul etmiş olduğu bir ürün olup kalite, müşteri memnuniyetinde rakiplerine üstünlük sağlamaktadır.

1,2,4 metre modüller halinde darbelere dayanıklı plastikten üretilmiştir. 20 ile +55 derece arasındaki sıcaklıklarda rahatça çalışmaktadır.

Plastiğin ve bakırın uzama katsayılarından meydana gelecek uzama farklarını absorbe edecek sistem mevcuttur. Bakır plastiğin içinde rahatça hareket edebilmektedir.

İki barayı birbirine bağlamak için iki adet somun başları birbirinin üzerine monteli cıvatalar mevcuttur.


Montaj esnasında cıvataları belirli bir torkta sıkarsak üst kısımdaki somun başı kopacaktır. Altta kalan somun başı ile demontaj işlemlerini rahatça yapılabilmektedir. Tozlu ortamlar için fitilli tipleri mevcuttur. Kolay montaj uzun ömür bol yedek parça