• +90 228 212 61 00

Vinç Modernizasyonu

Kullanımda olan vinciniz, konusunda uzman Sakarya Mekatronik Vinç Servisi mühendisleri tarafından incelenerek ekspertiz raporu çıkartılır. Bu işlem neticesinde yapıla bilinecek en uygun sistem eklemeleri yapılarak Vinç Modernizasyon işlemi tamamlanır..

Yapılan modernizasyonlar size işletmenizde zaman ve güvenlik, iş akışında kolaylık ve enerjide tasarruf sağlar.

Maliyetleri ve karmaşıklığı azaltırken vinçlerin güvenliğini ve esnekliğini artırmalısınız. Montaj süresini azaltmalı ve kurulumları basitleştirmeli ve ayrıca bakım gereksinimlerini azaltmalısınız.

Kaldırma uygulamalarında hız ve güvenliği artırmalı ve güvenlik yasası ve standartlara uymalısınız Performansı artırır ve alanı azaltırken vinçlerinizin tasarım, imalat ve kurulumunu optimum hale getirmelisiniz.

60 yılın üzerindeki deneyimiyle Özarar Kaldırma Makinaları Sanayi ve Schneider Electric, yönetim süresinde %30'a kadar tasarruf sağlayan kaldırma çözümleri sağlamaktadır. Vinçlerinizin güvenilirlik, güvenlik ve performansını geliştirirler.

Hız kontrol cihazı kullanıma hazır ve verimli özel kaldırma işlevleri içerir (çarpılma önleme, salınım engelleme, yumuşak döndürme işlevleri…). Bileşen kullanımını gerçek zamanlı izleyerek koruyucu bakıma olanak sağlar.

Sorunları hızlı bir şekilde teşhis etmenizi, bileşen arızasını önlemenizi ve bileşen değiştirme gereksinimini öngörmenizi sağlayan anında olay kaydıyla bakımı azaltın.